Завтра 5
Розгорнути Згорнути

Григорчук: «Той випадок, коли, щиро кажучи, немає бажання коментувати»

Чорноморець поступився Кривбасу, виграючи по ходу матчу
У 25-му турі УПЛ одеський Чорноморець поступився вдома криворізькому Кривбасу (1:2). Головний тренер господарів Роман Григорчук прокоментував перебіг гри.

«Той випадок, коли, щиро кажучи, немає бажання коментувати.

Навіть якщо я скажу – це буде повторення того, що я вже не раз говорив. Думаю, сьогоднішня гра – не та гра, де можна було програти. Нехай буде нічия, десь, можливо, було б закономірніше.

Загалом ми мали можливість забити ще в першому таймі, мали кілька хороших моментів, де ми повинні були забивати голи, але думаю, що сьогодні у нас було занадто багато помилок, втрат м'яча. Навіть при обробці м'яча, і це нам трохи заважало бути більше часу в атаці, так, як ми хочемо.

Була моя помилка, яку я припустився сьогодні, тому що я мав Васильєва поміняти у перерві гри. Не піднялася рука, а мені варто було його поміняти у перерві, але я цього не зробив. Не скажу, що це тільки через нього ми програли, але просто визнаю, що це моя помилка.

А так нічого складного взагалі для нас не було, жодних проблем», – сказав Григорчук.