Розгорнути Згорнути

Вишняк пояснив невиграш в Олександрії, який коштував йому посади

Після 0:0 із командою Ротаня Колос оголосив про призначення нового тренера
Ярослав Вишняк / Фото - ФК Колос

Віцепрезидент Колоса Ярослав Вишняк, який у матчі 26-го туру УПЛ проти Олександрії (0:0) ще був тренером команди, в ефірі УПЛ ТБ назвав причини невиграшу.

Звичайно, якщо брати саму гру, те, що ми створили у цій грі, то, напевно, ми незадоволені цим. Хотілося більше гостроти попереду. У першому таймі, напевно, Олександрія мала перевагу, мала свої напівмоменти. У другому таймі нам удалося десь додати.

Хотілось би десь і заміни раніше зробити, але враховуючи нашу кадрову ситуацію, де в нас багато травмованих гравців, які повернулися в загальну групу, як Цуріков, який тільки вчора провів перше тренування, Гітіс повернувся з розташування збірної Литви, який вже два тижні мучиться зі спиною, не можемо ніяк його вилікувати.

Є певні проблеми. Той же самий Лукас не брав участі в попередній грі, цей тиждень він тренувався в загальній групі. Десь такі речі впливають. Випав Лучкевич – у нас грає Ємець, лівоногий гравець справа. Це теж впливає в ситуації, де можна розіграти зайвого десь. Є моменти певні при позиційній атаці.

Тому, мабуть, задоволення немає як такого. Але, знову ж таки, в тих кадрових умовах, які є, я вважаю, що команда прагнула все одно перемогти і в кінцівці могла вирвати перемогу.

Хотілося, щоб ми забили, але якщо брати по грі, то, мабуть, це було б занадто, тому що все-таки в Олександрії були гострі моменти, вона десь не забила їх. Якщо брати в цілому, то, мабуть, це було б несправедливо по відношенню до загального результату. Але це футбол. Треба забивати такі моменти, і тоді вже забувається сама гра та залишається результат.

Взагалі у нашій грі оборона переважає над атакою. Ще плюс турнірна ситуація, немає прохідних матчів, всі намагаються набирати залікові бали. Мабуть, ця гра вдалася краще захисникам, ніж атакуючим гравцям.

Ми намагалися притримувати м'яч, витягти гравців Олександрії у високий пресинг, щоб наші швидкі гравці групи атаки могли вриватися за спину і реалізувати свою швидкість, на швидких атаках зіграти. Але в першому таймі це, мабуть, не вдавалося, мало було таких моментів, хоча були передумови для того, щоб більше грати вперед. Хотілось би цього більше.

Є суперник, ми під нього готуємося. І враховуючи тих людей, які є в наявності, ми намагаємося конкретно на цю гру підібрати правильну тактику, донести це хлопцям та реалізувати це. Не вдається нам зібрати повну обойму гравців, щоб грати в свою гру та не підлаштовуватися під суперників. Поки що нам до цього далеко.

Над цим треба працювати, але для цього потрібен склад, і бажано, щоб ці люди не вибували – тоді з'являється зіграність, впевненість у своїх силах. Тоді можна грати в свою гру й не дивитися на суперника. А поки що ми все-таки граємо від суперника в цій ситуації кадровій.

Нагадаємо, після матчу з Олександрією керівництво Колоса офіційно призначило заміну для Вишняка.