Розгорнути Згорнути

Захисник Динамо назвав причину пропущеного м'яча в останньому матчі

Дубінчак розповів, у чому була помилка киян
Владислав Дубінчак / Фото - ФК Динамо Київ

Захисник Динамо Владислав Дубінчак назвав причину непереконливого другого тайму в перенесеному матчі УПЛ проти Минаю (3:1).

Вважаю, що в першому таймі ми добре зіграли – забили два голи, не дали супернику абсолютно нічого створити. Те, що гра давалася дуже легко, на початку другого тайму зіграло злий жарт – далася взнаки якась розслабленість. Але добре, що ми знову зібралися, у кінці забили третій м’яч та здобули три очки.

На жаль, у нас трохи присутня ця проблема – не реалізовуємо свої моменти. Але це футбол, ти можеш реалізовувати геть усі моменти. Якби так було, футбол, напевно, був би нецікавим.

Помилка в епізоді з пропущеним м'ячем? Під час передачі з флангу ми дуже глибоко сіли, центральна лінія не підстрахувала пас під себе – тому і пропустили.

Нагадаємо, у Чорноморці підтвердили, що їхній гравець перейде до Динамо.

Джерело: fcdynamo.com Сергій Стаднюк