Вчора 2
Сьогодні 3
Завтра 5
Розгорнути Згорнути

Фенербахче, Фіорентина, ПАОК та Вікторія Плзень продовжать боротьбу у чвертьфіналі Ліги конференцій

Відбулися повторні матчі 1/8 турніру

У ранньому вечірньому слоті відбулися чотири поєдинки 1/8 фіналу Ліги конференцій

Фенербахче, незважаючи на домашню поразку, комфортно пройшов далі в протистоянні з Ройял Уніоном з Бельгії. Фіорентина змогла вистояти проти Маккабі Хайфа, а ПАОК розніс Динамо Загреб.

Не обійшлося без серії пенальті. У Чехії по точках господарі пройшли женевський Серветт.

Жеребкування чвертьфіналів відбудеться у п'ятницю, 15 березня.

Ліга конференцій. 1/8 фіналу. 19:45

Фенербахче (Туреччина) – Ройял Уніон (Бельгія) 0:1 (Расмуссен 68) (перший матч 3:0)

Фіорентіна (Італія) – Маккабі (Хайфа, Ізраїль) 1:1 (Барак 59 – Халаїлі 88) (перший матч 4:3)

ПАОК (Греція) – Динамо (Загреб, Хорватія) 5:1 (Баба 27, Сучич 33 авт, Томас 42, Кулеракіс 72, Живкович 88 пен – Хокша 49) (перший матч 0:2)

Вікторія (Плзень, Чехія) – Серветт (Швейцарія) 0:0, по пен 3:1 (перший матч 0:0)