Сьогодні 7
Завтра 18

Гравець Динамо: «В таких матчах як з Дніпром-1 виграються чемпіонства»

Кабаєв – про перемогу наприкінці гри

Гравець Динамо Владислав Кабаєв поділився емоціями від гри з Дніпром-1 в перемогою наприкінці матчу.

«Дуже багато емоцій ми залишили на полі, але вони позитивні, тому що рахунок, я вважаю, за грою. Ми у 2-му таймі дуже додали. Нам ці окуляри були потрібнішими, я думаю, ніж «Дніпру-1».

Було важко. Ми просили, щоб пограти нормально у футбол, зіграти у Києві, але розуміли і «Дніпро-1», що вони хочуть удома зіграти. Але добре, що одна тривога була, бо їхали сюди – думали, гратимемо до вечора.

Хотілося довести і самим собі, і всім, що ми ще маємо гонку. Ми забили гол на останніх хвилинах. Це рано говорити, але у таких іграх виграється чемпіонство. Але крок за кроком ми до цього йдемо.

Тренер вірить у нас, була така промова. У перерві Ярмоленко дуже завів. Ми ніколи не ставали в коло перед матчем, але у 2-му таймі дуже допомогло, ми одразу забили гол.

Тож дуже радий, що є такий колектив, який не опускає руки, навіть коли програє такому гарному супернику, як «Дніпро-1». Ми маємо свій шлях, до якого ми йдемо».

Така непроста ніч була сьогодні у Дніпрі, та з ранку обстріли. Чи важко налаштовуватись на такий поєдинок?

«Чесно, ти, начебто, вже звикаєш, але в Києві це по одному, а коли сюди їдеш... Мені дружина багато гуртів із Дніпра скидала, де все це моніторила, о 5-й ранку будила мене сьогодні, я не спав десь з 5 до 6, бо були вибухи. У Києві трохи безпечніше. Я вчора їхав, бачив багато тривог – 10-15 за день. Звісно, переживаєш.

Спілкуюсь із хлопцями з Дніпра. Вони звикли, а коли ми приїжджаємо –, для нас це не нове, але ти в такому стресі живеш. І, щиро кажучи, воно трохи збиває. Немає концентрації на футбол.

Якщо ми граємо у футбол, то граємо у футбол. Я розумію, зараз війна йде, мене, може, десь десь засудить, але в Києві безпечніше проводити такі матчі»