Вчора 2
Сьогодні 3
Завтра 5

Іващенко: «Хлопці і так увійшли в історію нашого клубу. Потрібно переключитися на чемпіонат»

Тренер – про виліт Оболоні з Кубка

Головний тренер Оболоні Валерій Іващенко прокоментував виліт команди з Кубка України від Ворскли (0:3).

«Хлопці вичавили максимум з того, що могли. У сьогоднішній грі було два різних тайми - перший провалили, не було того, про що домовлялися з гравцями. Але внесли корективи, поговорили в перерві і додали в другому таймі. Але, знову-таки, на початку другого тайму нам не вистачило одного м'яча. Якби забили, було б зовсім інший розвиток подій.

Але хлопці і так увійшли в історію нашого клубу, потрапивши в сьогоднішню стадію. Але що робити - звичайно, треба перемикатися на чемпіонат».

Що трапилося з командою? Після чотирьох «сухих» матчів пропустили 10 голів в трьох іграх.

«Так, все залітає. Або це виконавська майстерність суперників, або не знаю. Будемо розбиратися. Звичайно, ми аналізуємо, дивимося, підказуємо, але не всі відразу хлопці виконують те, що хочуть. Десь брак майстерності є. І, звичайно ж, досвіду.

Але нічого, намагаємося вичавлювати максимум, б'ємося. Так, пропускаємо дуже багато м'ячів - це важкувато коментувати. Не знаю, може хлопцям треба кудись сходити. Треба щось пробувати».

Джерело: ua.tribuna.com Андрій Усмонов