Розгорнути Згорнути

Іващенко назвав аспект, якого не вистачає Оболоні у боротьбі за виживання

«Пивовари» не зуміли втримати перемогу над Металістом 1925
Валерій Іващенко / Фото - ФК Оболонь

Головний тренер Оболоні Валерій Іващенко поділився думками після нічиєї у матчі 25-го туру УПЛ проти Металіста 1925 (1:1). Слова фахівця передає пресслужба клубу.

У нас вже зараз той етап, коли усі матчі є лобовими. В усіх поєдинках нам треба набирати залікові бали щоб відриватися від наших прямих конкурентів. У першому таймі нам вдалося забити швидкий м’яч, мали ще декілька якісний нагод, але дещо нас підвела реалізація.

Я думаю, що забий ми другий м’яч, стало би трохи спокійніше. У другому таймі ми знали, що Металіст 1925 піде відіграватися, тому перевага у два м’ячі стала би важливим елементом. Однак, і у другій половині гри ми мали хороші контратаки, які могли вдало завершувати.

Бійцівські якості моїх футболістів на високому рівні. Але, все ж таки, нам не вистачає певного досвіду гравцям щоб краще реалізовувати свої нагоди. У другому таймі почали грати простіше, на команду психологічно давив рахунок. 1:0 – це завжди слизький рахунок, тому треба було обов’язково забивати другий. Але вже як є, цей матч вже історія, нам зараз потрібно думати про наступні матчі.

У Металіста 1925 хороша команда, досвідчені виконавці і ми знали, що буде важко. На табло рахунок 1:1 – значить рахунок справедливий. Нікуди не дінешся, це футбол і його передбачити неможливо. Мої хлопці стараються, вони молодці, не усе відразу виходить тому будемо працювати над вдосконаленням результату.

Нагадаємо, капітан Оболоні не зіграє проти Зорі.