Вчора 10
Сьогодні 6

Почеттіно: «З Арсеналом Челсі не боровся»

Тренер – про поразку

Головний тренер Челсі Маурісіо Почеттіно висловився BBC о поразку Арсеналу (0:5) у матчі АПЛ.

«Я думаю, що ми почали гру не дуже добре. Ми пропустили гол, а потім нам було важко оговтатися від цього голу. Я думаю, що у першому таймі ми були конкурентоспроможні після 10-15 хвилин. У другому таймі ми не змогли підійти до гри так, як у першому таймі, і ми не боролися так, як нам потрібно було боротися, а потім, коли «Арсенал» забив третій м'яч, їм легко контролювати гру.

Ми дуже добре грали проти «Манчестер Сіті» (0:1), це була фантастична гра. Але сьогодні ми не виборювали. Можливо, ми були досить свіжими.

Несправедливо говорити про гравців, яких нам не вистачає. З початку сезону ми втрачали стільки гравців щотижня. Одна команда бореться за перемогу в АПЛ. Інша команда змагається з усіма обставинами, які ми маємо.

Команда продемонструвала недостатню здатність чинити опір, ось у чому проблема.

Арсенал – дуже гарна команда. Але я думаю, що ми дозволили їм грати. Ми надали всі можливості грати та створювати моменти. Тож ми дуже розчаровані. У деяких частинах гри це була рівна гра. Але ми надто непослідовні».