Чемпіонат світу, фаворитом якого вважають Україну, розпочався перемогою Китаю

Чемпіонат світу ІВ. 1 тур (Вільнюс, Литва):

0:1 – Юянг Хоу (Жіменг Чен, Шіфенг Чен) – 24:12,

0:2 – Мінґью Женг (Юянг Хоу, Жінг Ванг – більш.) – 49:35,

0:3 – Жесен Жанг – 55:33 (ПВ),

Воротарі: Лееувестейн – Шіфенг Чен.

У литовському Вільнюсі сьогодні стартував чемпіонат світу з хокею у Дивізіоні IB, у якому виступає і збірна України.

Прев'ю до чемпіонату світу ДIB.

В першому матчі на льоду Твінсбет Арени зійшлися збірні Нідерландів і Китаю.

Китайці, які цього року відмовилися від практики запрошення до збірної натуралізованих північноамериканських хокеїстів, здобули перемогу.

Рахунок Китай відкрив на початку другого періоду – точно в дальній кут, до цього елегантно прибравши суперника, кинув Юянг Хоу – 1:0. Одним з асистентів Хоу став воротар китайської команди 18-річний Шіфенг Чен.

Подвоїти свою перевагу підопічні канадця Спіроса Анастасіадіса зуміли у середині третьої 20-хвилинки, коли більшість реалізував Мінґью Женг – 2:0.

Останній гол китайців стався, коли голландці зняли воротаря, сподіваючись врятувати гру. Точно у порожні ворота кинув Жесен Жанг – 3:0.

Збірна України свій перший матч проведе сьогодні ввечері – початок гри проти Естонії о 19:30 за київським часом.