Завтра 5

Німеччина вперше в історії зіграє у фіналі чемпіонату світу! Суперник – Канада

У матчі за третє місце зустрінуться Латвія і США
27 травня 2023р. 23:02

На чемпіонаті світу з хокею в Фінляндії і Латвії залишилося зіграти два матчі – за золото та за бронзу. За підсумками півфіналів Канада пройшла Латвію, а Німеччина сенсаційно вибила збірну США.

Кидки: 36 – 22.

Першими на лід в Тампере вийшли латвійці, які несподівано вибили в чвертьфіналі Швецію, і канадці – вони відправили у відпустку поки ще чинних чемпіонів світу з команди Фінляндії.

Латвія двічі вела в рахунку після голів Лочмеліса і Балцерса, але в третьому періоді канадці все ж таки зламали суперника трьома голами. Причому перший з них вийшов дуже незвичайним – Куінн кинув з нульового кута, і шайба залетіла в ворота зрикошетивши від голови голкіпера латвійців!

У підсумку, Латвія, перервавши свою серію з шести виграних матчів поспіль, в неділю спробує завоювати історичну для себе бронзу ЧС. А Канада зіграє в своєму четвертому поспіль фіналі чемпіонату світу і в сьомому на останніх восьми світових першостях!

США – Німеччина 3:4 ОТ (2:2, 1:0, 0:1, 0:1)

Кидки: 33 – 26.

Збірна Німеччини вже гарантувала собі перші з 1953 року медалі ЧС і вперше зіграє у фіналі!

Цього німці домоглися, обігравши збірну США. Американці тільки в півфіналі зазнали своєї першої поразки на чемпіонаті світу-2023 – в дев'ятому матчі на турнірі.

Команда США почала дуже добре! Вже на четвертій хвилині зоряно-смугасті вели в рахунку 2:0.

Але німці не здалися і відігралися ще до першої перерви.

В середині матчу американці ще раз вийшли вперед і зовсім трохи не дотерпіли до перемоги. Німеччина зрівняла рахунок за хвилину і 23 секунди до закінчення третього періоду.

В овертаймі Фредерік Тіффельс вписав своє ім'я в історію німецького хокею, закинувши переможну шайбу, яка і вивела збірну Німеччини в фінал!