Завтра 10

Мічел висловився про поразку Жирони у матчі з Атлетиком

19 лютого жиронці поступилися Атлетику Більбао з рахунком 2:3
20 лютого 08:47

19 лютого пройшов матч 25-го туру Ла Ліги між Атлетиком із Більбао та Жироною. Зустріч завершилася з рахунком 3:2 на користь «басків».

Після завершення матчу головний тренер Жирони Мічел прокоментував поразку своєї команди, висловивши розчарування результатом та обговоривши причини невдачі своїх підопічних.

«Ми очікували складний матч, з дуже гарним тиском з боку суперника та спробами вийти з-під тиску та триматися вертикально. Нам не вистачило першого тайму і не вистачило рішучості у третій зоні. Другий тайм — добре. Ми створювали гольові ситуації, а також припускалися помилок при спробі забити голи. Гра велася, але нам не вистачало глибини у моменти першого тайму, коли ми домінували.

Не можна вимагати, щоб ми завжди перемагали. Індивідуальні помилки – - це відповідальність усієї команди. Я прошу, щоб вони виходили та розігрували м'яч. Ми робили паси назад, особливо під час їхнього другого голу.

У «Сан-Мамесі» постраждали усі. Вони — ті, хто найбільше забиває в Ла Лізі, і просто захист не дасть нам шансу. Три ігри складні, і, можливо, у грі з Реалом це були не ми. У двох інших – так, ми намагалися, але не змогли, і ми, як і раніше, знаходимося в привілейованому становищі. Я не говорю, що ми команда чемпіонів, але ми не збираємося вийти з боротьби», – сказав Мічел.