Сьогодні 0

Костюк сенсаційно перемогла Корі Гауфф на турнірі у Штутгарті

Марта продовжила вибивати представниць топ-10
19 квітня 23:55

У чвертьфіналі турніру серії WTA 500 українка Марта Костюк (WTA 27) перемогла третю ракетку світу Корі Гауфф з рахунком 3:6, 6:4, 7:6.

Матч тривав 170 хвилин, упродовж яких Костюк зробила один ейс проти трьох у суперника. При цьому Марта мала десять подвійних помилок, тоді як у Гауфф їх було вісім.

Також Марта реалізувала вісім з двадцяти одного брейк-пойнти проти восьми з п'ятнадцяти у суперниці.

Зазначимо, що Костюк вперше перемогла Гауфф після двох поразок на харді в Австралії у 2022-му та 2024-му роках

У півфіналі українка зіграє з восьмою ракеткою світу, чешкою Маркетою Вондроушовою. Марта раніше програвала чешці на Кубку Біллі Джин Кінг у 2023 році. У березні 2024-го вони мали зіграти в Індіан-Уеллсі, але Маркета знялася з матчу.

Нагадаємо, що у попередньому раунді Костюк виграла у сьомої ракетки світу.