Вчора 2
Сьогодні 4
Завтра 10

Терзич: «Сьогодні ми справді наполегливою працею заслужили місце у чвертьфіналі»

Головний тренер Борусії Дортмунд прокоментував перемогу над ПСВ у ЛЧ

Поєдинок між Боруссією Дортмунд і ПСВ у матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів завершився перемогою німецької команди з рахунком 2:0 [перший матч завершився з рахунком 1:1].

За словами головного тренера господарів Едіна Терзіча перемога була важливою для його команди.

«Сьогодні ми справді наполегливою працею заслужили місце у чвертьфіналі. На початку гри ми відіграли, мабуть, найкращі 30 хвилин у сезоні. Після цього ми мали забити більше голів у цьому пресинговому етапі.

На жаль, у другому таймі ми перестали грати так, але захищалися пристрасно. Мій голос зник; це було дуже стомлююче для мене сьогодні. Я дуже пишаюся тим, що був частиною цього вечора».