Зараз 2
Вчора 0
Сьогодні 4
Завтра 7

Головний конкурент збірної України стартував з перемоги на домашньому чемпіонаті світу

Воротарі: Барбо – Армаліс.

У другому матчі 1-го туру чемпіонат світу IB господарі турніру зі збірної Литви обіграли новачка дивізіону – команду Іспанії.

Литовці, які тільки-но вилетіли з Дивізіону IA не зовсім впевнено переграли іспанців, які піднялися з Дивізіону IIA.

Обидва свої голи Литва провела у другому періоді. Відкрив рахунок Тадас Кумеляускас, а подвоїв перевагу литовців Паулюс Гінтаутас.

У третьому періоді іспанці в якийсь момент взагалі перехопили ініціативу і змусили попрацювати голкіпера Литви Мантаса Армаліса. Але воротар литовців вистояв, а Лайсвідас Кудревичус збільшив перевагу своєї команди влучним кидком впритул.

У першому матчі турніру Китай розібрався з Нідерландами.

Збірна України стартує на чемпіонаті поєдинком з Естонією – його початок о 19:30.