Вчора 0
Сьогодні 1
Завтра 5

Канада двічі поступалася Німеччині в рахунку, але все ж виграла фінал чемпіонату світу

Кидки: 28 – 23.

Терпляча і спокійна збірна Канади закинула три шайби в третьому періоді і завоювала свою другу золоту медаль за три роки, перемігши Німеччину з рахунком 5:2 в фінальному матчі чемпіонату світу з хокею-2023.

Самюель Блейс зробив рахунок 3:2 на користь канадців на 5-й хвилині третього періоду, а Тайлер Тоффолі довів результат до 4:2 в контратаці за 8 хвилин до фінальної сирени. Скотт Лоутон відправив шайбу у вже порожні ворота, остаточно знявши всі питання про переможця.

Канада брала участь в 13-ти з останніх 21-ї гри за золоті медалі ЧС, вигравши сім фіналів. Канадці заробляли медалі на кожному з останніх чотирьох чемпіонатів світу – два золота і два срібла.

Ця перемога була особливо примітною для 18-річного Адама Фантіллі, адже він став другим канадцем і 11-м гравцем в історії, який виграв золото чемпіонатів світу серед молоді та дорослих збірних в одному сезоні.

Для Німеччини поразка – гірка пігулка, але срібна медаль стала її першою нагородою на чемпіонаті світу з 1953 року (коли змагалися всього три команди). В цілому Німеччина завоювала три срібні медалі – 1930, 1953, 2023, і одну бронзову – 1934.

Нагадаємо, що бронзу чемпіонату світу в Тампере і Ризі сенсаційно виграла збірна Латвії.