Чемпіонат світу ІВ. 1 тур (Вільнюс, Литва):

0:1 – Пересунько (Ратушний, Мазур) – 11:44,

0:2 – Садовіков (Захаров, Лялька – більш.) – 21:36,

0:3 – Денискін (Ратушний, Фадєєв) – 21:47,

0:4 – Трахт (Пересунько, Пангелов-Юлдашев) – 25:27,

0:5 – Кривошапкін (Ворона, Янішевський) – 47:24,

0:6 – Мережко (Пересунько, Толстушко) – 52:41,

0:7 – Денискін (Янішевський) – 54:58,

0:8 – Морозов (Садовіков) – 55:55,

Воротарі: Мольдер – Дяченко.

Збірна Україна з впевненої перемоги над Естонією стартувала на чемпіонат світу IB в Литві.

Свій шлях до першого успіху у Вільнюсі команда Дмитра Христича почала з голу Олександра Пересунька у першому періоді – 1:0.

У другій 20-хвилинці синьо-жовті заграли впевненіше та закинули одразу три шайби.

Станіслав Садовіков реалізував більшість і відзначився голом у своєму першому матчі за збірну на чемпіонаті світу – 2:0.

Вже за 11 секунд Андрій Денискін вдало підправив шайбу у ворота після кидка від синьої лінії – 3:0.

А вже станом на шосту хвилину другого періоду Україна вела 4:0 – точний кидок в активі Даниїла Трахта.

У третьому періоді свою першу шайбу за національну команду на ЧС закинув Гліб Кривошапкін, якому вдалося реалізувати швидку контратаку – 5:0.

Збірна України пішла врознос, а естонці посипалися! До свого активу гол записав і наш капітан Ігор Мережко – 6:0.

Андрій Денискін після гарного проходу та не менш красивого обіграшу с Олексієм Янішевським оформив дубль – 7:0.

А Станіслав Садовіков до голу у дебютному матчі за збірну на ЧС додав і асист – крапку в атаці поставив Фелікс Морозов – 8:0!

Також у перший день турніру Китай переміг Нідерланди, а Литва розібралася с Іспанією.